Novinky

2015 – rok plný noviniek a vylepšení

user cover

miniFAKTÚRA nezaháľala a náš tím ihneď od začiatku nového roku potil slzy a krv, aby Vám v roku 2015 priniesol mnohé nové funkcie a vylepšenia, ktoré sme aj od Vás zbierali po celý minulý rok. Poďme sa na ne bez ďalšieho zbytočného zdržiavania pozrieť:

 

Cenové ponuky

Jedna z najžiadanejších funkcii z Vašej strany bola možnosť vytvárania cenových ponuk a my sme Vám viac než radi v tomto ohľade vyhoveli. Medzi dokumentami nájdete v novej webovej verzii cenové ponuky, ktorých vystavenie je takisto rýchle a jednoduché ako v prípade faktúr alebo dobropisov – zadajte klienta a položky, platnosť danej ponuky a vystavte – hotovo.

Z vystavenej cenovej ponuky môžte – v prípade záujmu klienta – vytvoriť zálohovú alebo ostrú faktúru priamo z jej náhľadu.

 

Upomienky

Chronickým neplatičom odzvonilo! Medzi nástroje pre úpravu, odosielanie, duplikovanie a dobropisovanie faktúr pribudla nová možnosť a to upomienkovanie. Po kliknutí na danú ikonku sa Vám otvorí prehľadné okno, v ktorom si vyberiete typ upomienky podľa jej “závažnosti” resp. podľa lehoty splatnosti, aplikácia Vám pridá preddefinovaný text upomienky(tento môžte samozrejme upraviť) a taktiež email klienta(ak je zadaný medzi jeho údajmi), na ktorý je odoslaná správa obsahujúca kópiu faktúry z výzvou na zaplatenie.

screenshot-moja.minifaktura.sk 2015-02-05 14-34-08

Objednávky

Do tretice ešte jeden nový typ dokumentov a to objednávky. Tak ako pri predošlých dvoch novinkách, vytvorenie prijatej objednávky je jednoduché a rýchle. Zadajte klienta, predpokladaný dátum a spôsob dodania a kliknite na Vystaviť – vybavené.

 

Vyhľadávanie dokumentov

Odteraz môžte v zozname faktúr medzi vystavenými dokumentami vyhľadávať jednotlivé doklady podľa ich čísla, prípadne podľa klienta, ktorému bol daný doklad vystavený.

 

Zmena meny priamo pri vytváraní dokumentov

Menu, v ktorej sú Vaše doklady vystavované si môžte preddefinovať v Nastaveniach fakturácie, ale po novom už aj priamo pri vystavovaní jednotlivých dokladov.

screenshot-moja.minifaktura.sk 2015-02-05 14-34-40

Za posledné 4 mesiace sme zozbierali značné množstvo podnetov a zlepšovacích návrhov, z ktorých sme mnohé vybrali pre implementáciu, či už do webovej, mobilnej alebo do oboch verzii miniFAKTÚR. V najbližších týždňoch a mesiacoch budeme tieto v pravidelných interváloch postupne pridávať do aktualizácii. Medzi prvými bude pridanie funkcie nákladov aj do mobilných verzii a k tomu skener dokladov, ktorý Vám umožní Vaše náklady nahadzovať ešte jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

 

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

 

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť