small_business_app
Produktivita

5 aplikácií, ktoré by mal používať každý moderný podnikateľ

 

Dnes vám chceme predstaviť niekoľko aplikácií, ktoré by sa podľa nášho skromného názoru mali nachádzať v mobile každého súčasného podnikateľa. Prinajmenšom by ich mali používať tí z vás, ktorí robíte biznis v digitálnom svete alebo máte aspoň vlastnú webovú stránku.

Existujú stovky rozličných aplikácií a riešení pre každodenné problémy. V AppStore a PlayStore ich nájdete nespočetné množstvo, ale trend, mať na každú službu zvláštnu aplikáciu, sa pomaly vytráca. Vývojári sústreďujú svoje úsilie na kompletné sady funkcií a ich združovanie do jednoduchého a užívateľsky príjemného prostredia. Tu sú naši favoriti:

 

 

Mindmeister

Vizualizácia vašich myšlienok je ten najúčinnejší spôsob ako ich komunikovať a sprostredkovať ostatným. So zabudovanou funkciou prezentácie vytvoríte zo svojich myšlienkových pochodov nádhernú a dynamickú prezentáciu v priebehu sekúnd. Po dokončení všetkých úprav môžete vyexportovať celú Vašu prezentáciu ako obrázky, vložiť celú prezentáciu na Vašu webovp stránku alebo dokonca streamovať naživo ostatným účastníkom.

mindmeister

Stiahnite si Mindmesiter do mobilného zariadenia

 

HootSuite                 

Vaša prítomnosť na sociálnych sieťach je takmer úplnou nevyhnutnosťou, a to predovšetkým kvôli efektívnej komunikácii s klientami a zákazníkmi. Všetky vaše účty – Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin a iné – môžete ovládať cez jednu aplikáciu Hootsuite. Aplikácia je zadarmo pre max. 3 účty na sociálnych sieťach, ktoré takto môžete mať úplne pod kontrolou. Automatické uverejňovanie obrázkov, štatistiky a konverzie – to všetko môžete mať vďaka Hootsuite doslova v hrsti.

hootsuite

Stiahnite si HootSuite pre mobilné zariadenia:

 

miniFAKTÚRA

“Pre všetkých, ktorí potrebujú prístup k svojmu podnikaniu aj mimo kancelárie. Plnohodnotné riadenie agendy priamo vo vrecku. ” To je motto miniFAKTÚRY, čo je aplikácia, ktorá umožňuje vytvárať, tlačiť a posielať faktúry v teréne mimo kancelárie. Navyše s ňou môžete vytvoriť ponuky, dobropisy a zálohové faktúry, sledovať svoje náklady, skenovať účtenky a zobraziť rôzne štatistiky. Táto aplikácia je nevyhnutná pre tých, ktorí spravujú svoje podnikanie hlavne mimo kancelárie alebo pre tých, ktorí jednoducho potrebujú mať neustály prehľad o firme aj na cestách.

 minifaktura

Stiahnte si miniFAKTÚRU pre mobilné zariadenia:

 

 

Toggle Timer       

Takmer každá činnosť sa dá zaznamenať a vo väčšine prípadov je čas jedna z vecí, ktorú potrebujete, alebo by ste mali, sledovať. Toggle je populárna aplikácia na sledovanie času vašich aktivít. Ponúka jednoduché riadenie pracovnej doby vašich zamestnancov alebo ju využijete pre rast vašej osobnej produktivity. Medzi hlavné funkcie patrí riešenie pre cloudové ukladanie dát, jednoduché a jasné zadávanie úloh a statusu, v akom sa úloha nachádza. Export správ a plánov, synchronizácia medzi mobilnou a webovou aplikáciou je pre tímy do max. 5 osôb zadarmo.

 toggle

Stiahnite si Toggle pre mobilné zariadenia:

 

Evernote             

Evernote je na prvý pohľad jednoduchý nástroj na písanie poznámok, ale pomocou jeho dôkladnej správy poznámok a formátovania ho môžete použiť prakticky na čokoľvek. Zoznamov úloh, ktoré treba dokončiť, nákupné zoznamy alebo jednoduché poznámky, je toho veľa! Aplikácia sa inštaluje nielen na mobilné zariadenie, ale aj do počítača. Jediná nevýhoda je, že niektorým sa môže zdať tento program trochu zložitejší.

evernote

Stiahnite si Evernote pre mobilné zariadenia:

 

 

Spomenuté aplikácie majú takmer univerzálny charakter a verím, že budú pre väčšinu z vás užitočné. Samozrejme, že existujú aj iné, ešte lepšie a praktickejšie aplikácie do vašich mobilných zariadení. V závislosti na tom, v akom obore podnikáte, vám možno iné typy aplikácií budú vyhovovať lepšie. Dúfam, že sme vám ukázali aspoň jednu, ktorú ste nepoznali a ktorú zjednoduší váš život a podnikanie. Ak máte aj svoje vlastné tipy a odporúčania na skvelé aplikácie, ktoré by žiaden podnikateľ nemal prehliadnuť, neváhajte sa o vaše tipy podeliť s  komentároch.

 

 

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2016 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť