Startup Stock Photos
Technológie

5 investícií do technológií, ktoré by mal každý biznis zvážiť

Ak máte v tohtoročnom budgete nejaké to miesto naviac, jedna z prvých vecí, ktorú by ste mali zvážiť je aktualizácia a pridanie nových technológií, zariadení a softvéru. Mnoho firiem a podnikateľov dáva stále viac priestoru modernizácií a automatizácií, nie len kvôli výhodám po finančnej stránke, ale hlavne kvôli zjednodušeniu procesov.

1. Softvér pre automatizáciu marketingu

Ak ešte stále riešite niektoré aspekty Vášho online marketingu ručne, prichádzate o veľkú príležitosť ako ušetriť čas ako aj peniaze – nehovoriac o náraste flexibility a presnosti. Medzi špecifické výhody automatizácie marketingu patrí manažment email marketingových kampaní, analytické nástroje webstránok a budgetové nástroje, kalkulácie ROI a ďalšie. Aj keď dokážete na tieto nástroje minúť tisícky eur mesačne, existujú aj základné verzie, dostupné za pár stoviek.

 

2. Responsívny web dizajn

Google oznámil, že od 21. apríla tohto roku, bude pre výsledky vyhľadávania na mobilných zariadeniach zohrávať veľkú rolu úprava daných stránok pre mobilné zobrazovanie. Nepochybne existujú drobné úpravy, ktoré Vás týmto požiadávkam priblížia, ale oveľa viac by sa oplatilo investovať priamo do responsívneho web dizajnu.

 

3. Dvojité monitory

Ak ste nikdy nevideli výhody dvoch monitorov na Vašom stole, neviete o čo prichádzate. Nie len, že Vám dva monitory poskytujú viac “miesta” pre prácu, ale umožňujú Vám mať otvorených niekoľko aplikácii zároveň bez toho, aby ste ich museli neustále striedavo zatvárať alebo minimalizovať. Napríklad s dvoma 27 palcovými monitormi môžete pracovať simultánne s emailovým klientom, internetovým prehliadačom, tabuľkou v Exceli a s dokumentom vo Worde.

 

4. Polohovacie stoly na státie

Ak po celý deň sedíte za počítačom, pravdepodobne cítite negatívne následky na svojom krku, pleciach a samozrejme chrbáte. Ďalší prídavok pre office, ktorý by mohol zmeniť Váš život je polohovací stôl na státie. Väčšina modelov sedí na Vašom existujúcom stole a môžu byť zvýšené pre prácu postojačky a potom naspäť znížene keď si chcete opäť sadnúť. Okrem zlepšenia celkového zdravia Vám takéto riešenie dokáže taktiež pomôcť udržať produktivitu po dlhšiu dobu.

 

5. Pro  tip – moderné fakturačné nástroje

Papierové faktúry patria do minulosti! Nie len po praktickej stránke, ale aj z pohľadu udržiavania životného prostredia. Nástroje ako miniFAKTÚRA ponúkajú jednoduché riešenia pre vytváranie faktúr aj iných dokumentov, napojenie na účtovníkov a hlavne aplikácie pre Vaše smartphony a tablety, vďaka ktorým môžete vystavovať faktúry aj “v teréne”, bez prístupu na internet.

Zatiaľ čo niektoré technológie ponúkajú širokú škálu funkcií a možností, nie všetky budú pre Vás užitočné. Riaďte sa realistickými potrebami a hľadajte riešenia, ktoré budú pracovať pre Vás a nie proti Vám.

Vo väčšine prípadov Vám hore uvedené investície pomôžu zefektívniť procesy, zvýšiť produktivitu a ochrániť Vaše aktíva.

 

zdroj: entrepreneur.com

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť