Novinky

A výhercom sa stáva….!

user cover

V lete miniFAKTÚRA vyhlásila suťaž “Vytvorte faktúru a vyhrajte”. Spomedzi všetkých našich uživateľov, ktorý v období júl – august vystavili prostredníctvom našej appky faktúru sme vylosovali troch náhodných výhercov a jedného hlavného a dnes prišiel čas vyhlásiť týchto výhercov a odovzdať im ich výhry.

Balíček predplatného miniM na jeden celý rok získavajú od nás tieto spoločnosti:

 

Building & Living Bratislava

VER-TECH Dunajská Streda

HQ CORPORATION SK Bratislava

 

Hlavnou výherkyňou sa stáva a víkendový welness pobyt pre dve osoby v Grandhoteli Starý Smokovec získava Katka, s ktorou sme spravili krátke miniInterview, pozrite sa s nami, čo nám na naše otázky odpovedala:

002_14_FBPOST_vyherkyna

1. Prečo používate minifaktúru?

Minifaktúru používam, pretože je prehľadná, jednoducho sa používa, má super funkcie a faktúru vytvorí narozdiel odo mňa veľmi rýchlo :). A služba dokonca vznikla na Slovensku, o to ju mám radšej.

 

2. Aká je jej najväčšia výhoda?

Najväčšia výhoda je, že faktúru urobím jednoducho a rýchlo. Okrem toho mám faktúry a všetky fakturačné údaje zazálohované.

 

3. Koľko času vám aplikácia ušetrí mesačne?

Napriek tomu, že nefakturujem veľa, tak mi šetrí čas a hlavne nervy. Konečne nie je vystavenie faktúry vec, ktorú každý mesiac odkladám.

 

4. Koľko faktúr mesačne vytvoríte?

Vystavujem jednu, väčšinou jednu faktúru mesačne.

Katke aj ostatným výhercom našej letnej súťaže gratulujme a prajeme ešte veľa vystavených faktúr, pre tých z Vás, ktorí tentokrát nevyhrali: nezúfajte, súťaže s miniFAKTÚROU ešte zďaleka neskončili.

 

Prejsť na úvodnú stránku miniFAKTÚRY

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť