Návody, Produktivita

Majiteľ účtu a zamestnanec – nastavte si prístup podľa potreby

user cover

miniFAKTÚRA ponúka mnoho šikovných nástrojov na uľahčenie Vášho workflow. Ak patríte k tým, ktorí používajú miniFAKTÚRU vo firme s viacerými osobami, ktoré potrebujú prístup k faktúracií, môžte im vo webovej verzii vytvoriť kontá a tieto prístupy nastaviť.

Majiteľ a Zamestnanec

Vo Vašom konte na webe si môžte vytvoriť dva typy používateľských účtov a to “Majiteľ” a “Zamestnanec”. Každý s účtov má inú úroveň prístupu:

 Majiteľ

- tento typ účtu je vlastne predvolený pri Vašej registrácii, takže ten kto účet vytvoril je automaticky Majiteľ.

- ako Majiteľ máte prístup do všetkých Vaších dokladov a nastavení, môžete taktiež vytvoriť prístup ďalšiemu užívateľovi a nastaviť jeho typ, prípadne ho odstrániť.

Zamestnanec

- Zamestnanec/ci môžu vytvárať faktúry a taktiež s nimi pracovať, ale majú prístup iba k faktúram, ktoré sami vytvorili.

- pokročilé nastavenia fakturácie im nie sú prístupné a taktiež nemôžu vytvoriť alebo odstrániť prístup inému

Ako nastaviť prístup ďalšej osobe

Nastavenie prístupu ďalším osobám je veľmi priamočiare a jednoduché. Stačí vojsť do sekcie Nastavenia-Používatelia a kliknúť na “Pridať používateľa”.

 

Následne vyplníte údaje danej osoby, jeho prihlasovací email a heslo, prípadne priradíte podpis. Nezabudnite kliknúť na “Uložiť zmeny” keď bude všetko hotové.

Podľa potreby a výšky balíčku, môžte mať takýchto prístupov až neobmedzený počet a zároveň si ako Majiteľ zachovať dokonalý prehľad nad všetkými kontami. Tak ako všetky hlavné funkcie miniFAKTÚRY, chceme aj túto časom rozširovať a zlepšovať. Všetky pripomienky, názory a návrhy k funkcii Použivatelia nám napíšte na náš mail podpora@minifaktura.sk alebo do komentárov.

 

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť