januar
Novinky

miniNOVINKY – Január

#Nove priestory
miniFAKTÚRA sa v januári presťahovala do nových priestorov, ktoré konečne disponujú vybavením ako zasadačka, vlastná kuchynka ( s kavovarom ;) ) a dokonca aj miestnosťou určenou na oddych, ktorú zatiaľ asi veľmi využivať nebudeme :) 

foto z prvého dňa v nových priestoroch:

IMG_0720 (1)IMG_0721

#Tech

iPad verzia miniFAKTÚRY – už len zopar dní nás delí od spustenia novej vymakanej iPad verzie s novým flat designom. Nová iPhone verzia mala medzi vami výborne ohlasy, preto pevne veríme, že si Vás získame aj verziou prispôsobenou pre iPad rozhranie. Viac sa dozviete v samostatnom članku na blogu.

Konektor pre OMEGU – miniFAKTÚRA začala podporovať prepojenie už v poradí s tretím účtovným systémom a to OMEGOU od firmy KROS. Kedže vieme, že prepojenie medzi Vami a Vašim účtovníkom je priceless, budeme aj naďalej pridávať konektory k ďalším účtovným programom.

 

#Fail

Na nemeckom trhu sme asi po roku prišli s novým updatom, ktorý priniesol naraz množstvo zmien a nových funkcionalít. Aj napriek poriadnej príprave, sa nám stopercentne nezdaril prechod všetkých stárych uživatelov na novú verziu a schytali sme preto zopar “pekných” oslovení a následne sme museli ručne opraviť každý jeden pripad.

Ponaučenie? Už pri minimum viable produkte myslite dopredu a ošetrite si appku tak, aby tam nevládla anarchia. Veľké zmeny a nové funkcie si rozdeľte do viacerých updatov, čim znížite riziko, že sa Vám niečo pokašle.

 

#Success

Na všetkých trhoch nám denne pribúdajú noví aktívni miniFAKTURANTI, čo nás nesmierne teší.

Sledujeme ako sa postupne mení trend a myslenie dnešných podnikateľov. Ešte včera bolo faktúrovanie pomocou mobilov a tabletov “nice to have”, dnes sa z toho stáva pomaly nutná požiadavka na fakturačný nástroj.

 

#Support

Naša live podpora zbiera naďalej nové badges za svoje výkony. Neváhajte a skúste sa ich opýtať na čokoľvek a nezabudnite ich následne ohodnotiť.

 

#New challenge

S novým rokom začína pre miniFAKTÚRU nová výzva, a to ako vytvoriť jeden z najlepších a najpokročilejších nástrojov určený na fakturáciu. Našim cieľom je priniesť nový rozmer do Vašich business životov, ktorý Vám pomôže plniť Vaše sny a plány.

 

#Prosba

Na to aby sme vybudovali super produkt potrebujeme pomoc každého z Vás. Skúste sa s nami podeliť o Vaše požiadavky, nápady, pocity a samozrejme nezabudnite na kritiku, pretože len to nás posunie ďalej. vďaka!

 

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť