2015_en1
Nezaradené

miniFAKTÚRA mieri na medzinárodný trh pod novým názvom

Milí miniFAKTURANTI,

pomaly sa blíži koniec roka a s ním aj ten správny čas na zhrnutie toho, čo sme spolu zažili a kam budeme kráčať v roku 2016.

Bol to veľmi produktívny, ale zároveň aj veľmi náročný rok, ktorý sa niesol hlavne v znamení vývoja. Už na jeho začiatku sme museli spraviť ťažké, ale dôležité rozhodnutie o budúcnosti nášho produktu. Disponovali sme štyrmi verziami miniFAKTÚRY pre Slovensko, Čechy, Nemecko a Rakúsko a ich ďalšie udržiavanie nebolo možné (každý programátor vie, že je to na slučku). Cieľ bol jasný – vytvoriť jednotnú verziu, ktorá bude fungovať na všetkých štyroch trhoch a bude podporovať všetky legislatívy. Keďže miniFAKTÚRA funguje nezávisle na troch platformách (Web, iOS, Android), množstvo potrebnej práce sme si vynásobili x3.

V júli sme úspešne dobojovali  a vypustili novú verziu aplikácie na všetkých platformách. Bola to nesmierna úľava, ale už po pár dňoch vydýchnutia prišiel čas na ďalšie dôležité rozhodnutie. Od začiatku sme mali ambície vytvoriť medzinárodné úspešný produkt, ktorý pochádza zo Slovenska. Taktiež naše príjmy stále nepokrývali náklady. Odpoveď bola viac ako jasná. Ak chceme byť úspešní, miniFAKTÚRU musíme upraviť tak, aby podpora pre každý ďalší trh bola otázkou jedného-dvoch týždňov. A tak sa celý kolotoč zopakoval znova.

Vydržali sme to a dnes je náš produkt dostupný na jedenástich trhoch, napr. aj v Spojených štátoch, Veľkej Británii a Austrálii. V zahraničí sa náš produkt nazýva Billdu, odvodením od slov “bill” (účet, faktúra) a slova “do” (robiť).

Sme nesmierne šťastní, že sme sa na konci roku 2015 dostali, kam sme chceli. Veľká vďaka patrí predovšetkým Vám, pretože ste to s nami vydržali a boli ochotní tolerovať aj nejakú tu chybičku, ktorá pri tomto namáhavom procese vnikla. Vytvárať softwarové produkty je nesmierne náročná práca, preto by som sa touto cestou chcel poďakovať celému nášmu tímu za tony odvedenej práce, ktorá onedlho vyústi do stabilného a kvalitného medzinárodného produktu.

A čo rok 2016 ? V prvom rade chceme zastabilizovať produkt tak, aby fungoval ako hodinky. Následne vytvoríme zoznam, ktorý budeme zdieľať spolu s Vami a v ktorom si Vy poviete, aké funkcionality budeme vytvárať ako ďalšie. Verím, že spolu vytvoríme jeden z najlepších fakturačných nástrojov na celom svete.

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť