Novinky

miniFAKTÚRA na biznis stene slávy!

cover wall of bussines

Ak Ste ešte nezahlasovali za miniFAKTÚRU ako za najlepšiu biznis aplikáciu, teraz je najvyšší čas! Hlasovanie trvá do 30.6.2014, môžete hlasovať prostredníctvom Vášho emailu, Facebooku, Google+, Twitteru alebo LinkdInu. minFAKTÚRA je momentálne na 8. mieste a veríme, že s Vašou podporou sa môžeme vyšplhať až na samý vrchol!

Okrem toho, že svojim hlasom prispejete k šanci pre miniFAKTÚRU  stať sa hrdinom reklamnej kampane Telekomu,  všetci hlasujúci, ktorí sa stanú podporovateľom niektorej aplikácie, môžu pre vlastnú spoločnosť vyhrať reklamnú kampaň v hodnote 10 000 €!

Stačí navštíviť hlasovaciu stránku našej aplikácie a v pravej dolnej časti vybrať spôsob hlasovania. Pre zahlasovanie jedným z Vašich sociálnych profilov je nutné sa iba prihlásiť, po kliknutí na zahlasovanie emailom, treba ešte potvrdiť Váš hlas v správe, ktorá Vám dôjde na Váš email.

hlasovanie main page final

Každý hlas nás posúva o krok vpred a v prípade výhry by to bol naozaj VEĽKÝ krok, takže hlasovať, hlasovať, hlasovať – všetci predsa vieme, že každý hlas sa počíta ;)

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť