iInvoices
Novinky

miniFAKTÚRA – najjednoduchší spôsob ako vytvárať faktúry kedykoľvek a kdekoľvek!

Koncom roku 2011, keď sme zakladali náš startup, boli medzi malými a strednými podnikateľmi dva populárne spôsoby ako faktúrovať.

Používali buď jednoduchý template v Exceli, alebo krabicový software, s ktorým dokázala plnohodnotne pracovať asi len účtovníčka s viacročnou praxou. Oba spôsoby mali svoje mínusy, no slúžili svojmu účelu.

Dnes máme rok 2013 a vďaka technologickému pokroku Vám prinášame jedinečný komplexný systém miniFAKTÚRA. Vytvorili sme radu nástrojov pre podnikateľov a účtovníkov, ktoré im vo veľkej miere zjednoduchšia celý proces fakturácie a týmpádom ušetria čas a finančné prostriedky. Naše riešenie je takisto šetrné k životnému prostrediu a pomáha plniť plány Európskej komisie.

Poďme si teda predstaviť ako miniFAKTÚRA funguje:

Mobilná aplikácia miniFAKTÚRA

  • mobilná aplikácia Vám prináša ten najjednoduchší a najrýchlejší spôsob ako faktúrovať kedykoľvek a kdekoľvek. Doklad, ktorý vytvoríte za pár sekúnd, viete okamžite odoslať emailom, alebo vytlačiť rovno na mieste.

  • ako jediní na Slovensku a v Čechách máme offline mobilné riešenie, ktoré na prácu nevyžaduje trvalé internetové pripojenie. Mnoho podnikateľských odvetví fakturuje priamo v teréne, no zle pokrytie signálu im spôsobuje nefunkčnosť ich zariadení a sú preto odsúdení na vytváranie fyzických dokladov.

  • všetky vytvorené dáta si môžte synchronizovať a ukladať do cloudu

 

 Online aplikácia miniFAKTÚRA

  • online aplikácia s rozhraním pre notebooky/PC slúži ako nadstavba mobilnej verzie a obsahuje dodatočné nástroje pre potreby podnikania (tvorba nákladov, import/export dát, prehľady, štatistiky…).

  • online aplikácia miniFAKTÚRA disponuje podnikateľským a účtovníckym rozhraním. Podnikateľ má k dispozícii jednoduché prostredie na vytváranie dokladov a zvyšok prenecháva svojmu účtovníkovi.

  • online aplikácia komunikuje s najpoužívanejšími účtovnými systémami a oslobodzuje tak účtovníkov od ručného nahadzovania dát.

Riešenie miniFAKTÚRA sa pozerá na problematiku z iného uhla ako produkty, ktoré ste doteraz používali. Sme zástancami súčasných technologických trendov, ktoré Vám vedia poskytnúť jednoduchosť, efektivitu a flexibilitu pri práci. Do budúcna máme pripravené ďalšie nástroje, ktoré posunú účtovný proces zase o level vyššie a Vy sa tak budete môcť sústrediť čisto len na svojú prácu.

Určite teda neváhajte vyskúšať, poprípade napísať čo by ste chceli pridať resp. zmeniť. Sme tu pre Vás, sme tu pre Váš biznis.

Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť