job
Novinky

miniFAKTÚRA rozrastá svoje rady

Meníme svet fakturovania a máme ešte jedno voľné miesto pre nového hrdinu. Si pripravený pre ďalšie skvelé dobrodružstvo?

InHiro - Hire the Best

O nás

Od roku 2011 pracujeme na najjednoduchšom spôsobe vytvárania a posielania faktúr kdekoľvek a kedykoľvek. Vyvinuli sme jedinečné riešenie pre 3 platformy(iOS, Android, Web). Všetky dáta sú synchronizované medzi jednotlivými platformami, ale zároveň je každá platforma schopná plne fungovať sama o sebe.

 

Požiadavky

Máš 3+ rokov skúseností vo vývoji s pomocou PHP,  MySQL, ORM, JSON, jQuery, HTML a CSS. Máš skúsenosti s Nette frameworkom a/alebo s inými MVC frameworkami pre PHP. Si oboznámený so systémami manažovania verzií, v prvom rade s Gitom. Máš skúsenosti s Linuxom a Shell konzolou. Tvoj kód je efektívny, správne štruktúrovaný, jednoducho pochopiteľný a riadne zdokumentovaný.

 

Výhody

Ak prijmeš túto výzvu, čaká ťa šanca pracovať s týmom skvelých ľudí na skvelom riešení, nehovoriac o podieľaní sa na zmene sveta fakturovania, takže neváhaj a ukáž, čo je v tebe. Viac informácii na info@minifaktura.sk

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť