Prezeráte kategóriu

Návody

leave 630x420
Návody

Ako si udržať šikovných zamestnancov

Tak nakoniec sa Vám podarilo „odchytiť“ niekoľko spoľahlivých a produktívnych ľudí do zamestnaneckého pomeru? Nie je čas ostať spať na vavrínoch. Cenných a kvalifikovaných ľudí dychtivo zháňa každá väčšia či menšia spoločnosť a vy im môžete strkať do vačkov len toľko peňazí, koľko máte – až kým jedného dňa nezistíte, že ste švorc a oni odídu tak či tak. Čo teda urobiť, aby ste si zabezbečili to, že Vám Vaši vysoko kvalifikovaní zamestnanci neukážu jedného krásneho dňa chrbát a neodídu na lepšie? Nemusíte sa obávať, máme pre Vás recept:

Pokračovať v čítaní

frog
Návody, Produktivita

Ako ostať produktívny aj počas dovolenky

Cesta naplánovaná, nafukovačka zbalená a už len čakáte, kým hodiny odbijú záverečnú, aby ste sa mohli vydať na dlho očakávanú dovolenku? Alebo si už užívate prázdniny na vyhriatej pláži pod slnečníkom? Všetci súčasní podnikatelia vedia, že v dnešnej dobe mobilných telefónov a komunikácie 24/7, je dovolenka je len iluzórnou predstavou. Vaša firma musí fungovať neustále bez ohľadu na to, či ju riadite sám alebo s teamom spolupracovníkov. Takže otázka znie, ako ostať v hre aj na dovolenke a zároveň si užiť čas strávený mimo kancelárskej stoličky. miniFAKTÚRA má pre Vás niekoľko tipov.

Pokračovať v čítaní

eCommerce
Návody

Zjednodušte si fakturáciu s naším API

Na celom svete sa všetko automatizuje – všetko, čo sa dá digitalizujeme alebo naprogramujeme tak, aby sa dané procesy zjednodušili. To isté platí aj pre podnikateľský život. Mnohí majitelia e-shopov, skladov, či iných informačných systémov už majú svoj workflow zautomatizovaný do maximálnej možnej miery, aby si mohli dovoliť tráviť menej času manuálnou prácou, a aby si taktiež zabezpečili čo najmenšiu úroveň chybovosti. Preto sa otvorila miniFAKTÚRA pre vývojárov a majiteľov e-shopov. Ak Vás to zaujalo, článok o tom, čo môže urobiť API miniFAKTÚRY pre Váš biznis, je pre Vás to pravé.

Pokračovať v čítaní