Novinky

Nový template faktúry

novy tempplate faktury blog cover photo

Túžili Ste po nej a pýtali si ju – my sme sa do nej pustili naplno. Pre tých, ktorým sa momentálna predloha našej faktúry už zunovala a taktiež pre tých, ktorí nás ešte nepoznajú, prináša miniFAKTÚRA úplne novú predlohu pre všetky Vaše dokumenty:

Screen Shot 2014-06-05 at 15.36.28

Túžbu po novom dizajne faktúry Ste nám pravidelné pripomínali, preto sa naši vývojári pustili do kompletného prepracovania predlohy výsledného PDFka. Dôraz sa kládol na každý jeden detail, pozíciu jednotlivých prvkov ako aj prehľadnosť a zvýraznenie najdôležitejších informácii, ktoré Váš klient potrebuje keď faktúra od Vás dorazí.

Ako Ste si určite už pri prvom pohľade všimli, dominantným prvkom novej predlohy je tzv. “platobný pruh”, ktorý obsahuje Vaše číslo účtu, variabilný symbol, dátum splatnosti a celkovú fakturovanú sumu. Tieto údaje sú pre Vašich klientov najdôležitejšie z hľadiska úhrady/platby faktúry po obdržaní, preto sme ich zabalili do vizuálne najviac výrazného prvku na celej predlohe. Vaše kontaktné údaje sme presunuli do päty faktúry kde okrem sídla Vašej spoločnosti a základných firemných údajov ako IČO, DIČ a IČ DPH nájdu Vaši klienti aj bankové spojenia a kontaktné údaje(telefóne číslo, web a email je potrebné mať zadané v profile, aby sa na tomto mieste zobrazovali).

Nový dizajn je sviežy a moderný, prispôsobený pre stále stúpajúci trend elektronizácie faktúr a iných dokladov, zároveň ale zostáva jednoduchý a prehľadný, s dôrazom na schopnosť efektívne odkomunikovať všetky dôležité informácie medzi Vami a Vašimi klientami a my dúfame, že sa Vám bude páčiť v takej istej miere ako sa páči nám.

Do budúcna sa chystáme s našou faktúrou ešte značne pohrať , čo do dizajnu tak do funkcie. Nechceme prezrádzať veľa, ale môžte čakať niekoľko rozličných možností úpravy vzhľadu faktúry – medzi prvými prispôsobenie farby platobného pruhu farbe Vášho loga – a ďalšie funkcie napríklad zobrazenie informácie, že klient Vašu faktúru po obdržaní už “videl”. Detaily novej predlohy v dvoch variáciách s logom a bez si môžete pozrieť tu:

http://minifaktura.sk/vzor_faktury.html

Všetky Vaše návrhy, pripomienky, vylepšenia a priania si radi prečítame v komentárov alebo nám ich pošlite na podpora@minifaktura.sk.

 

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť