ipad_sk
Novinky

Nová verzia pre iPad

V novembri minulého roka sme vydali novú verziu miniFAKTÚRY pre iPhone a Android s novým jednoduchým a ľahko zrozumiteľným uživateľským rozhraním, ktoré sme prezliekli do moderného flat dizajnu, čoho výsledkom bolo, že appka zožala veľký úspech.Na základe toho sa naši vývojári ani počas sviatkov nezastavili pred ničím vo svojom poslaní priniesť našim uživateľom ešte efektívnejšiu fakturáciu v roku 2014.

MiniFAKTÚRA je od teraz vo svojej novej podobe dostupná už aj pre iPad. Aplikácia je navrhnutá pre väčšie rozhranie zariadenia a náš tím urobil všetko pre to, aby táto veľkosť bola naplno využitá. Ihneď po spustení aplikácie sa dostanete na prehľadný dashboard, ktorý graficky znázorňuje všetky Vaše faktúry, či uz uhradené, neuhradené alebo po splatnosti. Grafické zobrazenie si môžte pomocou filtrov nastaviť tak, aby Vám zobrazovalo dáta relevantné k danému obdobiu alebo klientovi.

ipad photo 3 CZ

Ďalšou výhodou je samotné vystavovanie faktúr, ktoré je ergonomicky rozložené tak, aby uživateľ po počiatočnom nastavení svojich firemných údajov,  údajov klientov a položiek mohol faktúru vystaviť s použitím iba štyroch kliknutí, čo tí ktorí každodenne vystavujú niekoľko faktúr určite ocenia. Lepšej prehladnosťi sa samozrejme ušlo aj zobrazeniu náhľadu hotovej faktúry a taktiež zoznamu a tvorbe klientov a položiek.

ipad fnova faktura SK2

Jadro celej aplikácie prešlo taktiež veľkou zmenou v podobe univerzalizácie, čo v praxi znamená, že nepotrebujete aplikáciu pre Váš iPhone a druhú aplikáciu pre Váš iPad –  miniFAKTÚRU si stačí stiahnuť iba raz a na Vašom zariadení sa automaticky nainštaluje správna verzia pre dané rozhranie, či už pre smartphone alebo pre tablet.

Do našej aplikácie sme vložili aj možnosť faktúrovať v mene niekoľkých firiem a to z toho istého konta, v hlavnom menu si stači danú firmu zvoliť a všetky dáta s touto firmou spojené budú načítané a k dispozícii vo Vašom zariadení.

ipad photo 2 CZ

Snažíme sa do fakturácie priniesť nový rozmer, elektronické fakturovanie sa pomaly ale iste posúva zo zriedkavého použitia do každodennej rutiny a to nevyhnutne vyžaduje aj prispôsobenie nástrojov na to určených. Aj do budúcna máme veľké plány, ako našim uživateľom priniesť ešte viac funkcii, ktoré zefektívnia fakturačný proces, ako napríklad cenové ponuky a skladové hospodárstvo, takže rozhodne sa je na čo tešiť.

Ako jediní ponúkame kompletné riešenie pre 3 rozhrania – smartphony, tablety a web – ktoré sú navzájom prepojené cloudom a synchronizáciou. S miniFAKTÚROU pre smartphone môže faktúry vystavovať hocikto priamo v teréne, verzia pre iPad ukojí biznis potreby aj tých najnáročnejších podnikateľov a pre komplexnejšie funkcie, spracovávanie všetkých dokladov a najmä pre prepojenie s Vašim účtovníkom, respektíve s účtovným systémom je tu verzia pre Váš webový prehliadač. Kombináciou dvoch alebo všetkých týchto možností máte v rukách úplný potenciál miniFAKTÚRY ako nástroja pre najjednoduchšie a najrýchlejšie faktúrovanie kedykoľvek a kdekoľvek.

Novú veziu miniFAKTÚRY pre Váš iPhone aj iPad najdete na https://itunes.apple.com/sk/app/minifaktura/id501173310?mt=8

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť