picjumbo.com_HNCK2697-resized
Novinky

NOVÉ FUNKCIE A ÚPRAVY – APRÍL

Aj v apríli Vám naši vývojári prinášajú ďalšie funkcie a doplnky! Od dlho žiadanej úpravy zálohových faktúr, vyšperkovania účtovného konta, prídavných filtrov v mobilnej verzii až po horúcu novinku v podobe Online faktúr. Apríl bol – nepochybne aj vďaka jari, ktorá sa konečne rozhodla zavítať do našich končín – veľmi aktívny mesiac. Pozrite sa s nami na jednotlivé novinky zblízka.

Online faktúry
Tento mesiac Vám prinášame veľkú novinu – Online faktúry. Do mailov, v ktorých prostredníctvom miniFAKTÚRY odosielate klientom faktúry a ďalšie dokumenty pribudla linka, ktorá vedie priamo na daný dokument. Online faktúry si Váš klient otvorí priamo v internetovom prehliadači. Momentálne môže klient prostredníctvom Online faktúry zanechať hodnotenie dodávateľa, do budúcna prinesieme aj ďalšie funkcie, ako napr. možnosť vidieť, kedy presne bola faktúra klientom otvorená a taktiež možnosť zaplatenia faktúry priamo v prehliadači. Náhľad online faktúry môžete vidieť kliknutím sem.

Zálohové faktúry
Doteraz chýbala medzi ostrými a zálohovými faktúrami informácia o čiastkových platbách, resp. o už uhradených zálohách. Po novom sa Vám na ostrej faktúre vytvorenej zo zálohovej zobrazí v sumárnej tabuľke informácia ohľadom časti celkovej sumy, ktorá už bola uhradená a koľko ešte na úhradu zostáva.

Úpravy GUI v mobilných aplikáciách
Zoznam faktúr sme upravili a vizuálne spestrili kvôli lepšiemu prehľadu. Taktiež boli pridané filtre časových období, ako ich poznáte z webovej verzie, aby ste priamo v zozname faktúr mohli vyhľadávať faktúry ľahšie.

Nové štatistiky
Prehľad faktúr a nákladov bol obohatený o ďalšie filtre(Všetky, Uhradené, Neuhradené a Po splatnosti) a zároveň o zobrazenie štatistík pre samotné faktúry a štatistík pre samotné náklady.
screenshot-moja.minifaktura.sk 2015-05-18 12-12-52

Účtovnícke konto
Účtovné konto naši vývojári úplne prekopali, pridali niekoľko funkcii navyše, ako napríklad export vo viacerých formátoch, nezávisle od účtovného systému, ktorý používate. Prepojenie účtovného konta je taktiež upravené a oveľa priamejšie. Stačí ak vo svojom firemnom konte zadáte emailovú adresu Vášho účtovníka, čím mu pošlete pozvánku na prepojenie. Ak má už vytvorené účtovné konto, tak v prijatej pozvánke iba potvrdí prepojenie. V prípade, že nemá, zavedie ho pozvánka k registrácii a vytvoreniu účtovného konta.

 

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť