kiss
Novinky

Nové funkcie a úpravy – jar 2016

Jar už klope na dvere a naši vývojári strávili dlhé zimné noci tvrdo pracujúc na vylepšeniach a odstraňovaní chýb vo Vašej obľúbenej fakturačnej aplikácii. Dnešné správy z miniFAKTÚRY sú nabité novinkami a aktuálnymi informáciami – ako mobilná, tak aj webová verzia miniFAKTÚRY boli vyšperkované niekoľkými vylepšeniami, malými aj veľkými. Prečítajte si, čo všetko Vám miniFAKTÚRA aktuálne ponúka nové.

Moduly pre e-shopy

Tentoraz, ak dovolíte, si nenecháme to najlepšie nakoniec, ale pôjdeme rovno k veci. Po dlhšom čase, a nebolo to raz, čo mali naši užívatelia záujem o túto funkcionalitu, odhalila miniFAKTÚRA svoje API. Teraz môžete automaticky vytvárať profesionálne faktúry, spravovať ich alebo rozposielať objednávky. Všetky objednávky sa môžu ihneď preniesť do miniFAKTÚRY, kde sa dajú ľahko upravovať a meniť ich statusy. Taktiež sa dajú preposlať dokumenty priamo na Vášho účtovníka.

Momentálne podporujeme OpenCart 1.5, OpenCart 2.0 a Prestashop, ale čoskoro pribudne podpora pre Shopify, Magento, WooCommerce a, dúfame, že aj ďalšie. Odkazy pre stiahnutie modulov sú na našej stránke, kde nájdete aj viac informácií.  Všetky moduly sú voľne k stiahnutiu a nevyžadujú sa žiadne poplatky:

rýchly odkaz: https://www.minifaktura.sk/faktury-eshop.php

 

 

Webová verzia

Duplikácia nákladov

Do sekcie Náklady sme pridali funkciu duplikovať, ktorá funguje rovnako, ako ju poznáte zo sekcie Faktúry. Pomocou duplikácie môžete jednoducho vytvárať nové kópie a tie následne upravovať podľa potreby. Správa Vašich nákladov je tak ľahšia a jednoduchšia.

Vylepšené vyhľadávanie

Ďalej sme pridali do sekcie Klienti a Položky funkciu vyhľadávania, čo je dobrá správa pre všetkých s objemnými zoznamami. Stačí zadať časť hľadaného výrazu a miniFAKTÚRA nájde všetky položky, ktoré zadaný výraz obsahujú.

 

Mobilná verzia iOS

Prijaté objednávky

Ani tentoraz sme nevynechali mobilnú aplikáciu pre iPhony a iPady, kde  Vám prinášame niekoľko zaujímavých vylepšení. Odteraz môžete vo Vašom mobile či tablete vytvárať a spravovať aj prijaté faktúry.

Zmena jazyka

Navyše sme pridali funkciu zmeny jazyka a meny priamo pri vytváraní faktúry. Jazyk a menu môžete vždy zmeniť pri úprave faktúry v Detailoch.

Vylepšené filtre

Filtre štatistík sme oprášili tiež, pridali sme viac možností (Minulý rok, Tento rok, Tento mesiac, Dnes a Včera) a problém, keď sa štatistika nezobrazovala správne kvôli viacerým pripojeným zariadeniam, sme úspešne odstránili.

Automatické inappy

Ako špeciálnu odmenu pre našich iOS používateľov sme prepracovali sekciu Predplatné tak, že je možné automaticky predĺžiť mesačné alebo ročné predplatné cez AppStore (a samozrejme, že to viete hocikedy stopnúť).

Rozšírená adresa

Ako posledné by som rád spomenul, že naši vývojári vytvorili v Nastaveniach políčko “Ulica 2” pre klientov aj dodávateľa (Vy alebo Vaša spoločnosť). Sem môžete zadať doplnkové informácie k adrese, zodpovednú či kontaktnú osobu, prípadne môžete doplniť viac informácií – napr. číslo poschodia alebo číslo dverí.

V nasledujúcich týždňoch budeme pracovať na tom, aby sme Vám čo najrýchlejšie priniesli ďalšiu várku noviniek a aktualizácií. Medzičasom sa tešíme na Vaše postrehy a želania, ktoré môžete zanechať v komentároch alebo poslať emailom.

 

 

 

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2016 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť