picjumbo.com_HNCK3988-cover
Novinky

NOVÉ FUNKCIE A ÚPRAVY – MÁJ/JÚN

Kedže sme posledne týždne pracovali na veľkých novinkách, ktoré určite potešia mnohých z Vás, rozhodli sme sa spojiť májové a júnové do jedného celku a podať Vám hlásenie o našej snahe naraz, v jednom celistvom balíčku. Naši vývojári odviedli nepochybne značný kus práce, takže bez ďalšieho zbytočného zdržovania Vám predstavujeme nové funkcie a úpravy miniFAKTÚRY.

Viacjazyčné faktúry a jazyk aplikácie

Fakturujete často zahraničným klientom? Odteraz si môžte všetky Vaše dokumenty prepnúť do niekoľkých jazykov(čeština, angličtina a nemčina). Jazyk je možné vybrať v nastaveniach fakturácie celoplošne pre všetky nové doklady, ktoré vytvoríte, prípadne priamo pri vystavovaní nového dokladu – v tomto prípade nastavenie bude platné iba pre daný dokument.

Okrem jazyka dokumentov si teraz môžte prepnúť aj celú aplikáciu do jedného z dostupných jazykov. Obe tieto novinky sú zatiaľ dostupné iba vo webovej verzii, ale časom ich pre ešte väčšie pohodlie plánujeme samozrejme pridať aj do mobilných appiek.

 

Nové GUI nakládov

Naši vývojári taktiež trošku vyšperkovali sekciu nákladov webovej verzie. Okrem toho, že pribudol filter časových období, tak bolo kompletne prekopané samotné rozhranie pre pridávanie nových nákladov, v ktorom teraz vidíte živý náhľad daného dokladu. Okrem toho môžte všetkými nákladmi jednoducho listovať pre ešte lepší prehľad(Váš aj Vášho účtovníka).

 

Príjmový pokladničný doklad

Príjmový pokladničný doklad k hotovostným faktúram bolo možné vytvoriť iba v mobilných appkách, ale odteraz už je táto možnosť dostupná aj vo webovej verzii. Pri akejkoľvek faktúre vystavenej v hotovosti(aj v prípade, že si spätne zmeníte formu úhrady na už vystavenej faktúre), môžte v náhľade kliknúť na “Príjmový pokladničný doklad”, a stiahnúť PDFko dokladu, ktoré odošlete spolu s faktúrou.

 

miniWEB

Ako sa pekne hovorí: ”to najlepšie nakoniec”. miniWEB ponúka všetkým používateľom miniFAKTÚRY možnosť vytvoriť si štýlovú, profesionálne vyzerajúcu webstránku, ktorá Vám pomôže získať nových klientov. Stránka obsahuje Vaše základné údaje, titulný obrázok, popis činností a schopností a kontaktné informácie. A to všetko bez toho, aby ste museli najať programátora a grafika! miniWEB nájdete ako samostatnú novú sekciu v hlavnom menu webovej verzie a nastaviť si ho je naozaj jednoduché. Všetko o jeho rozličných sekciách a možnostiach sa dozviete už zanedlho v našom ďalšom blogu, ktorý bude venovaný výhradne miniWEBU.

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť