Novinky

Nové funkcie a úpravy – Marec

user cover

Ďalší mesiac za nami – ďalší mesiac plný noviniek z dielne našich vývojárov. Tentokrát sme sa zamerali najmä na exportovanie dokladov plus niekoľko perličiek. Poďme sa pozrieť, čo môžete nájsť v poslednej aktualizácii mobilnej a taktiež webovej verzie.

 

Editovanie firemných údajov priamo na dokumentoch (webová verzia)

Funkcia, ktorú žiadalo snáď najvyššie percento používateľov, hlavne z praktických dôvodov a – buďme úprimní – z dôvodu nepozornosti. Odteraz môžete svoje firemné aj bankové údaje upravovať aj na dokladoch, ktoré boli už vystavené. Všetky ostatné doklady ostanú takouto zmenou nedotknuté, takže sa zachová ich platnosť a vy si už nemusíte minúť ďalšiu faktúru, keď neskoro zistíte, že máte v čísle účtu alebo v IČO chybu ;)

blog novinky marec1

Export dokumentov (webová verzia)

Práve načas pred podávaním daňového priznania, Vám prinášame možnosť exportovať všetky Vaše dokumenty priamo zo zoznamu vo Vašom konte a to vo formátoch .csv, .xls a samozrejme PDF. Stačí zvoliť formát a aplikácia Vám exportuje všetky doklady, ktoré momentálne vidíte v zozname podľa vybratých filtrov.

blog novinky marec2

Export nákladov (webová verzia)

Na náklady sme samozrejme nezabudli – tieto môžete už taktiež exportovať, rovnakým spôsobom ako ostatné doklady. Mnohí uvítajú aj možnosť vyexportovať iba prílohy, nahraté k jednotlivým dokladom.

blog novinky marec3

Skener nákladov(mobilná verzia)

Dlho sľubovaný skener nákladov je konečne tu(zatiaľ iba v iOS verzii, ale Android to rýchlo dobehne). Mobilnou aplikáciou si teraz môžete odfotiť svoje bločky alebo prijaté faktúry, zadať základné informácie(názov, sumu, dátum a kategóriu nákladov) a poslať synchronizáciou do webovej verzie, kde ich nájdete medzi ostatnými nákladmi. V ďalšej aktualizácii chystáme samostatný prehľad nákladov aj pre mobilnú verziu, na ten si treba však ešte počkať.

blog novinky marec6

Farby podľa Vašich prianí(webová verzia)

Snažíme sa priniesť do fakturácie trochu života a preto sme do nastavení fakturácie pridali možnosť si zmeniť farebné prevedenie faktúry zo základnej modrej na akúkoľvek farbu, hodiacu sa k Vášmu logu, prípadne k nálade.

blog novinky marec4

Medzi najbližšími novými funkciami a úpravami chystáme okrem iného kompletné prekopanie účtovníckeho konta a jeho prepojenia s firemným a nový spôsob posielania faktúr, ktorý prinesie značné výhody pre Vás aj pre Vašich klientov, takže je rozhodne na čo sa tešiť.

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť