kiss
Novinky

NOVÉ FUNKCIE A ÚPRAVY – SEPTEMBER

Leto sa pomaly, ale iste končí, prechodné obdobia už takmer ani neexistujú, a aj napriek občasne vykúkajúcemu slnku začína byť dosť chladno. Takže čo tak sa zohriať pomyslením na všetko nové, čo si pre Vás naši vývojári vo svojej dielni na privítanie jesene pripravili? pozrime sa na všetky novinky a úpravy bližšie.

 

Nové predplatné –  miniFAKTÚRA odteraz aj zadarmo

Pre veľký dopyt zo strany používateľov sme zmenili celý platobný model a vydali nové balíčky s funkcionalitami rozdelenými podľa potrieb používateľov. Novinkou je taktiež možnosť automatického obnovovania predplatného, aby si používatelia, ktorí o to stoja, nemuseli každý mesiac kupovať nové.

Vďaka novému FREE balíčku, ktorý obdrží každý, kto sa zaregistruje, môžte ročne vystaviť až 16 faktúr úplne bezplatne. K tomu máte aj prístup k funkcii miniWEB na prezentáciu Vášho podnikania a pre náročnejších máme pripravené nové platené balíčky, prispôsobené požiadavkám, ktoré sme od Vás obdržali.

Chýba Vám v balíčku pre daný mesiac jedna či dve faktúry navyše? Určite Vás poteší možnosť odomknutia až štyroch faktúr navyše pomocou zdielania miniFAKTÚRY na Facebooku alebo Twittery.

 

Optimalizácia pre iPhone 6 a 6+

Viacerým z Vás sa aplikácia na väčších displejoch iPhonu 6 a 6+ nejako nezdala, čo bola úplne pochopiteľná reakcia, pretože appka vyzerala tak trošku ako pod lupou. Toto sme optimalizáciou pre dané zariadenia vyriešili.

 

Paypal – Nový spôsob úhrady Vašich faktúr

Online faktúry, ktoré môžu Vaši klienti otvoriť priamo v prehliadači, sa už zabehli a stretli s priaznivým ohlasom, preto sa im naši vývojári povenovali a pridali možnosť úhrady Paypalom. To znamená, že akonáhle Váš klient alebo zákazník dostane od vás faktúru, môže ju rovno zaplatiť pomocou služby Paypal.

 

Doplnenie funkcií do mobilných aplikácii

Mobilné appky sa nezaobišli bez doplnenia následujúcich funkcií, ktoré už máme nejaký čas vo webovej aplikácii:-

- Cenové ponuky(iOS verzia)

- Nastavenie farby faktúry(iOS verzia)

- Skener dokladov(doteraz iba v iOS verzii, od poslednej aktualizácie aj v Android verzii)

 

Registrácia Facebookom

Kedže registrácia Facebookom je cool a trendy a všetci to robia, tak sme sa rozhodli túto funkciu nepokryte prebrať a pridať tiež. Odteraz sa vo webovej aj v mobilnej aplikácii môžete registrovať a samozrejme aj následne prihlasovať Vašim Facebook účtom pre ešte vyšší komfort.

 

S príchodom chladnejších dní, sa naši vývojári chystajú zababušiť vnútri do svojich pelechov a bez prestávky programovať, aby ich počítače idúce na plný výkon dostatočne vyhriali. Z tohto dôvodu sa rozhodne máte na čo tešiť, okrem iného na už predlho žiadané API prepojenie.

 

Online faktúry zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami v roku 2015 šikovne!

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť