Novinky

Tuning webu miniFAKTÚRY

tuning webu

Webová verzia miniFAKTÚRY prešla parádnym tuningom. Iste Ste postrehli nový template faktúry a taktiež pridanie čiastočného platcu DPH , ale čo všetky úpravy, ktoré nie sú zjavné na prvý pohľad? Pozrite sa s nami “pod kapotu” nášho webu:

Časový filter

V zozname faktúre máme niekoľko šikovných filtrov, ktoré zoraďujú faktúry podľa čísla, dátumov, stavu zaplatenia a pod., k tomu všetkému sme pridali ešte aj filter časového obdobia, ktorý bol doteraz iba v Prehľade.

 

Úhrada faktúr

Úhradu faktúry bolo možné pridať iba po rozkliknutí danej faktúry, po novom už môžete priamo v zozname faktúr kliknúť na sumu faktúry, čo Vám otvorí nové okno, kde môžete zaznačiť úhradu danej faktúry.

 

Čiastočne uhradené faktúry

Ukazovatele stavu úhrady faktúr “UHRADENÁ”, “NEUHRADENA” a “PO SPLATNOSTI” sú Vám už určite známe, pridali sme však ešte samotný ukazovateľ pre faktúry, ktoré boli zaplatené iba čiastkovo – “ČIASTOČNE UHRADENÁ”.

 

Úprava úvodného textu faktúry

V nastaveniach fakturácie pod záložkou Texty na faktúre môžete zadať prednastavený text, ktorý sa Vám bude automaticky dopĺňať na každú faktúru, ktorú vystavíte, avšak po tuningu webu, máte možnosť tento prednastavený text zmeniť priamo pri vytváraní novej faktúry.

 

Synchronizácia nastavení fakturácie

Kým doteraz boli medzi webom a Vašimi mobilnými zariadeniami synchronizované iba dokumenty, zatiaľ čo nastavenia, ako napr. číslovanie faktúry alebo textov na faktúre Ste si museli zadávať na obidvoch platformách, po novom už ich stačí zadať iba na mobile alebo na webe a o zbytok sa postará nová vylepšená synchronizácia.

 

Opakované náklady

Na požiadanie niektorých z Vás, ktorý sú kvartálni platcovia, prípadne majú ročné náklady, sme pridali možnosť zadania kvartálneho a ročného obdobia pri vytváraní nového opakujúceho sa nákladu.

 

Hlavné menu

V neposlednej rade mála kozmetická úprava navigácie hlavného menu a to taká, že ak kliknete na sekciu Faktúry alebo Náklady tak Vám rovno otvorí prvú pod-sekciu, čiže zoznam faktúr/nákladov.

Dúfame, že Vám všetky úpravy prinesú lepšiu skúsenosť s používaním miniFAKTÚRY, či už na webe alebo na Vašich smartphonoch, v každom prípade sa potešíme, ak nám svoje názory, pripomienky a zlepšovacie návrhy napíšete do komentov alebo na podpora@minifaktura.sk

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť