dotazník
Novinky

Výhercovia a vyhodnotenie dotazníka

 

Je čas, kedy sa začínajú prezúvať topánky a pneumatiky za zimné. To znamená, že jeseň je už v plnom prúde a zároveň najvyšší čas vyhodnotiť náš letný dotazník a rozdať Vám zaslúžené ceny.  Dvaja miniFAKTURANTI mali možnosť získať ročné predplatné balíčku STANDARD a ten najväčší šťastlivec smartphone SAMSUNG GALAXY ALPHA.

 

Vyhodnotenie

 

Najprv Vám všetkým chceme poďakovať za vyplnenie dotazníka, ktorý nám poskytol skutočne perfektnú spätnú väzbu. miniFAKTÚRA môže byť lepšia len vďaka Vašej odozve, ktorá nás navedie správnym smerom. Veľa z Vás si praje, aby vedela miniFAKTÚRA párovať úhrady z online bankingu. Zistili sme, že najviac sa Vám na nás páči jednoduchosť, prehľadnosť a rýchlosť – a to v rovnakom poradí ako na Slovensku, tak aj v Čechách. Negatívnych hodnotení bolo síce menej, ale o to viac si ich berieme k srdcu. Musíme zlepšiť hlavne stabilitu mobilných aplikácií a vychytať chyby.

Čo sa Vám najviac páči na miniFAKTÚRE

Čo sa Vám najviac páči na miniFAKTÚRE

 

 

Výhercovia

 

Dôležitej úlohy vyžrebovať troch výhercov sa chopil sám zakladateľ miniFAKTÚRY Erik Hudák. Aby bolo žrebovanie čo najobjektívnejšie, použili sme webový nástroj Random.org, ktorý generuje náhodné čísla pomocou sledovania atmosferického šumu. Erik postláčal príslušné klávesy, pani náhoda zašumela a tak sa páni Viktor Magic a Kyril Kravets môžu pochváliť ročným predplatným balíčka ŠTANDARD. Telefón Samsung GALAXY ALPHA tiež neostal dlho bez majiteľa, stal sa sa ním pán Róbert Ondruš s firmou Rotex z Bukovej, s ktorým Vám nabudúce prinesieme krátky rozhovor. Všetkým výhercom gratulujeme a ostatným účastníkom, ktorých bolo vyše šesťsto, srdečne ďakujeme!

 

 

Hlavná výhra - smartphone SAMSUNG GALAXY ALPHA

Hlavná výhra – smartphone SAMSUNG GALAXY ALPHA

 

 

Práve v tomto momente pracujeme na tom, aby bola pre Vás miniFAKTÚRA lepší a užitočnejší nástroj. Už teraz sa môžete tešiť na novinky, ktoré však nebudeme v tomto momente prezrádzať a nechávame si ich na iný článok. A v neposlednom rade, nabudúce to budete možno Vy, kto vyhrá jednu z cien. Ostaňte na nás naladení a fakturujte naďalej šikovne.

Online faktury zadarmo

Ešte nepoužívate miniFAKTÚRU? Zaregistrujte sa a fakturujte s nami

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť