Novinky

Vyskúšajte miniFAKTÚRU v novom skúšobnom konte – bez nutnosti registrácie!

user cover

Odteraz si môžte miniFAKTÚRU “oťukať” aj bez toho, aby ste sa zaregistrovali. Pre tých z Vás, ktorí ešte váhajú s inštaláciou najjednoduchšieho fakturačného nástroju pre Vaše mobily a tablety sme pripravili skúšobné konto, do ktorého sa môžte – bez udania akýchkoľvek osobných údajov – prihlásiť priamo z úvodnej obrazovky aplikácie.

Po stiahnutí najnovšej verzie miniFAKTÚRY pre Vaše iOS či Android zariadenia objavíte na úvodnej obrazovke okrem prihlásenia a registrácie nového konta ešte ďalšiu možnosť, čerstvo z dielne našich vývojárov a to skúšobné konto!

Stačí kliknúť na “Vyskúšať” a aplikácia Vám vytvorí skúšobné konto s fiktívnymi firemnými údajmi, fiktívnymi klientmi a položkami a samozrejme aj s niekoľkými fiktívnymi faktúrami.

Všetky funkcie mobilnej verzie miniFAKTÚRY sú sprístupnené, až na tlač a odosielanie Vami vytvorených skúšobných faktúr, takže si môžte v kľude prejsť celú aplikáciu, bez akýchkoľvek záväzkov, poplatkov či registrovania sa.

Následne môžte z hlavného menučka prejsť k registrácii kliknutím na “Vytvoriť konto”, čo Vás prenesie naspať na úvodnú obrazovku, kde sa môžte zaregistrovať alebo prihlásiť už existujúcim kontom.

 

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť