eri hudak miniweb blog SK cover photo
Novinky

Vytvorte si profesionálny miniWEB a získajte nových klientov

V poslednom vydaní nových funkcionalít a úprav sme Vám okrajovo predstavili horúcu novinku v podobe celkom novej služby miniWEB. V tomto článku sa budeme venovať výhradne tomu, čo vlastne miniWEB je, čo a ako s ním môžte robiť, a čo všetko môže miniWEB spraviť pre Vás a Vaše podnikanie.

To, že naši vývojári neustále aktívne pracujú na pridávaní nových funkcionalít a zlepšovaní tých existujúcich je známa skutočnosť. Vzhľadom na to, že sme podľa našich prieskumov dospeli k poznaniu, že viac ako 90% našich používateľov nemá svoju webovú prítomnosť zaistenú vlastnou stránkou, tak sme sa rozhodli vytvoriť niečo nové, čo by tento problém riešilo. A tak došlo k zrodu miniWEBU.
 

Na čo slúži miniWEB:

miniWEB slúži predovšetkým ako prezentácia Vášho podnikania, ktorú môžte prispôsobiť Vašim potrebám a činnostiam. Na základe hodnotení a feedbacku od Vašich klientov, ktoré sa na miniWEBE zobrazujú máte skvelý spôsob, ako ukázať kvalitu Vašich produktov alebo služieb, a tak získať nových klientov alebo zákazníkov.

miniWEB je doplnková služba k našemu fakturačnému nástroju miniFAKTÚRA, a ako taký ho nájdete v samostatnej sekcii hlavného menu webovej verzie, priamo v aplikácii. Na tento nový nastroj sa nevzťahujú žiadne poplatky a obsahuje ho už skušobné konto, t. j. na vytvorenie vlastnej webovej stránky nie je potrebné zakúpenie žiadneho balíčka predplatného.

miniweb erik hudak SK foka

Ako jednoducho vytvoríte svoj vlastný miniWEB:

Pri nastavovaní jednotlivých sekcií nič nebráni plnému prejavu Vašej kreativity. Každú z nasledujúcich sekcií môžte pomenovať podľa vlastného uváženia, a z finálnej podoby stránky v prípade potreby skryť alebo zviditeľniť:

 

Titulná fotka a profilová fotka/logo

Túto sekciu uvidia návštevníci Vašej stránky ako prvú preto treba vybrať vhodnú titulnú a taktiež profilovú fotku, aby ste ich okamžite zaujali. V prípade nahratia obrázka vo formáte PNG s priesvitným pozadím, poslúži profilová fotka ako logo.

Hodnotenia od klientov

Tu nájdete počet hodnotení a celkové hodnotenie zo strany klientov od 1 do 5 hviezdičiek. Tieto hodnotenia, spolu s klientským feedbackom pochádzajú s online faktur, ktoré Vaši klienti od Vás obdržia.

Krátky popis

Stručný popis Vás alebo Vašej firmy.

Portfólio

Do tejto sekcie môžte pridáť ľubovoľný počet produktov alebo služieb, ktoré ponúkate, ale aj projekty, alebo predošlé skúsenosti v rozličných oblastiach. Jednotlivé časti portfólia môžu obsahovať obrázok a/alebo text a/alebo klikateľný link.

Schopnosti a zručnosti

Prehľad Vašich schopností, zručností, know-how, jazykov a všetkého, čo by Vás mohlo v očiach potenciálnych klientov alebo zákazníkov vyzdvihnúť.

Klientský feedback

Pochváľte sa pozitívnou odozvou od Vašich klientov. Všetko, čo Vám zanechajú v hodnotení online faktúr, sa zobrazí v tejto sekcii.

Kontaktné údaje

Spodná sekcia Vášej stránky slúži na zanechanie všetkých Vašich kontaktných údajov ako adresa sídla, telefónne číšlo a email, ale aj odkazy na relevantné sociálne siete.

 

K Vášej novej webstránke, tak ako ku každej inej, patrí URL. Všetky miniWEBY bežia na našich serveroch, takže základ adresy tvorí minifaktura.sk/nazovwebu, a je len na Vás čo si za lomítko dosadíte. Druhá možnosť je presmerovanie na Vašu vlastnú doménu. v prípade, že nejakú máte k dispozícii, môžte si vzhľad adresy určiť ľubovolne.
 

Pozrite si ako vyzerajú prvé miniWEBY:

miniWEB sa medzi používateľmi ihneď uchytil a vďaka jednoduchému procesu vytvorenia, si už mnohí stihli vytvoriť svoj vlastný. Ukážky reálnych miniWEBOV našich používateľov nájdete tu:

http://www.minifaktura.sk/beattuners

http://erikhudak.sk/

 

Teraz keď už viete čo je miniWEB, a aké jednoduché je ho vytvoriť a prispôsobiť Vašim potrebám, zostáva jediné: popriať Vám veľa úspechov a šťastia pri vytvorení si toho vlastného.

VYTVORTE SI VLASTNY MINIWEB TU

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť