gui
Novinky

Web miniFAKTÚRY v novom šate!

Po tom, čo dostala novú podobu mobilná aplikácia pre iOS a Android sa naši vývojári pustili do náročného tasku, priniesť Vám nové GUI pre náš web. Na prvý pohľad sa zdá, že aplikácia z Vášho mobilu preskočila na obrazovku Vašich laptopov a desktopov,  za čo môže zhodný vzhľad hlavných menúčok oboch rozhraní. Akonáhle však začnete navigovať hlavné menu, tak rýchlo nájdete všetky prídavné funkcie rozložene na – oproti mobilom – nepomerne väčšej ploche, ktorú toto rozhranie ponúka. Predstavme si jednotlivé prvky nového GUIčka:

PREHĽAD

V prehľade Vás privíta vizuálne jednoduchý, ale zároveň priamočiary graf mesačných štatistík a celkových fakturovaných súm a nákladov.

 

Žiadne neprehľadné informácie –  iba jasný stav Vašich dokladov:

blog_dashboard

FAKTÚRY

Všetky Vaše doklady nájdete medzi faktúrami, kde môžte niekoľkými kliknutiami vytvoriť nové alebo pohodlne narábať s už vytvorenými. Či už ide o obyčajnú faktúru, zálohovú faktúru alebo dobropis, všetky vytvoríte takisto jednoducho použitím iba par kliknutí.

 

Všetky potrebné doklady – na jednom mieste:

blog_faktury

NÁKLADY

Jednorázové a pravidelné náklady a k tomu rozsiahla kategorizácia jednotlivých výdavkov, to všetko nájdete v tejto sekcii nového GUIčka .

 

Náklady – pod Vašou kontrolou:

blog_naklady

SPRÁVA FIRIEM A UŽIVATELOV

Na webe máte možnosť pridávať do Vášho konta ďalšie firmy, pod ktorými chcete fakturovať, následne medzi jednotlivými firmami jednoducho prepínate podla potreby. Vytvorte zamestnanecké podúčty, úplne bez námahy pre Vašich zamestnancov, ktorí môžu následne nezávisle od seba fakturovať za rozličné oddelenia a Vy ako majiteľ účtu máte o všetkých týchto aktivitách dokonalý prehľad.

 

Multilevelová organizácia fakturácie:

blog_firma

NOVÝ ÚČTOVNÍK

Vývojári samozrejme neopomenuli ani účtovníkov – účtovnícke konto je taktiež súčasťou nového vzhľadu nášho webu a svoje faktúry a iné doklady môžte Vášmu účtovníkovi dať k dispozícii ešte jednoduchšie a plynulejšie ako kedy predtým. Postačí Vám na to vaše firemné konto prepojene s účtovným kontom Vášho účtovníka, ktoré si môže zadarmo vytvoriť na https://moja.minifaktura.sk/sign/up

 

Účtovníctvo nebolo ešte nikdy tak jednoduché:

blog_uctovnik

NOVÁ PODPORA

V neposlednom rade pribudla na náš nový web sekcia podpory uživatelom, v ktorej nájdete prepojenia na náš miniBLOG, Twitter a samozrejme Facebook.

 

ČO ĎALEJ?

Záverom by sme sa radi poďakovali všetkým, ktorí do nás od začiatku vkladali svoju dôveru a naďalej v tom aj pokračujú, nahodením nového GUIčka sme uzavreli transformáciu miniFAKTÚRY do svojej novej podoby ako na webe, tak aj na mobilných zariadeniach a tým pádom sa môžme pustiť do všetkých nápadov a vízií, ktoré sa nám za posledné týždne a mesiace nahromadili, aby sme Vám priniesli ten najlepší biznis nástroj vôbec a to priamo do Vášho vrecka. 

Pre tých z Vás, ktorí ešte nevyskúšali fakturovanie s miniFAKTÚROU –  zaregistrovať a vyskúšať vytvoriť šikovné faktúry môžte priamo tu.

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť