Novinky

Zálohové faktúry a dobropisy odteraz aj on-the-go

user cover

Je to tu! S ďalším veľkým updatom miniFAKTÚRY prichádza do Vašich smartphonov a tabletov rozšírenie funkcionality zamerané najmä na tvorbu zálohových faktúr a dobropisov, ktoré ste doteraz mohli vytvárať iba vo webovej verzii. Pozrite sa s nami na novinky, ktoré aktualizácia prináša:

Rozdelenie menučka a zálohové faktúry

Do už dobre známeho menučka, sme pod sekciu “Faktúry” pridali prepínanie medzi dvoma tabmi – Faktúry a Zálohové faktúry, všetko ostatné v tejto inštancii zostáva rovnaké, takže sa pri tvorbe zálohovej faktúry určite nestratíte. Tak ako pri obyčajnej faktúre, stačí aj pri zálohovej vybrať klienta, položku a kliknúť na “Vystaviť” – hotovo.

 

Tvorba ostrej faktúry zo zálohovej

Ak už máte zálohovú faktúru vystavenú, môžete z nej v prípade potreby, pár kliknutiami urobiť aj ostrú. Stačí si danú zálohovú faktúru otvoriť, vybrať z ponuky nástrojov “Ostrá faktúra” a aplikácia Vám sama pripraví všetky dáta pre vystavenie ostrej faktúry. Skontrolujte všetky údaje a kliknite na “Vystaviť”.

 

Dobropisy a dobropisovanie faktúr

Vytvorenie dobropisu v  teréne nikdy nebolo ľahšie! V panely nástrojov okrem klasického “Odoslať”, “Tlačiť”,  ”Duplikovať” a “Vymazať” nájdete aj novú možnosť “Dobropisovať”. Jedným klikom na túto možnosť Vám aplikácia sama pripraví všetky dáta z danej faktúry pre dobropis, ktoré opäť iba skontrolujete a následne kliknete na “Vystaviť”.

 

Synchronizácia

Všetky Vaše šikovne vytvorené zálohové faktúry a dobropisy sa – tak ako všetky ostatné dáta – samozrejme synchronizujú s webom, takže po najbližšom pripojení na sieť máte vytvorenú zálohu zo všetkých dokumentov, ktoré na mobile vystavíte a následne ich môžte na webe upravovať a spracovávať.

 

Dúfame, že Vám nový update ešte viac zjednoduší fakturačný proces a prinesie väčšie pohodlie a radosť z podnikania. Radi si vypočujeme všetky pripomienky alebo zlepšovacie návrhy k novým funkciám, napíšte nám svoje názory na náš mail podpora@minifaktura.sk.

 

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť