eCommerce
Návody

Zjednodušte si fakturáciu s naším API

Na celom svete sa všetko automatizuje – všetko, čo sa dá digitalizujeme alebo naprogramujeme tak, aby sa dané procesy zjednodušili. To isté platí aj pre podnikateľský život. Mnohí majitelia e-shopov, skladov, či iných informačných systémov už majú svoj workflow zautomatizovaný do maximálnej možnej miery, aby si mohli dovoliť tráviť menej času manuálnou prácou, a aby si taktiež zabezpečili čo najmenšiu úroveň chybovosti. Preto sa otvorila miniFAKTÚRA pre vývojárov a majiteľov e-shopov. Ak Vás to zaujalo, článok o tom, čo môže urobiť API miniFAKTÚRY pre Váš biznis, je pre Vás to pravé.

 

Takže miniFAKTÚRA vytvorila moderné API pripojenie, aby bol Váš život a Vaše podnikanie jednoduchšie. Ako to vlastne funguje? Toto sú hlavné funkcie:

 

Automatické vytváranie faktúr, zálohových faktúr, objednávok a cenových ponúk

Vytvárajte všetky Vaše dokumenty automaticky, ihneď po zaregistrovaní úhrady – akonáhle uskutoční zákazník nákup vo Vašom e-shope, vytvorí sa mu požadovaná faktúra automaticky.

 

Automatické zasielanie faktúr ako PDF alebo ako online faktúr

Ihneď po zaplatení obdržia zákazníci faktúru za ich nákup a je len na Vás, či im príde ako štandardný PDF súbor alebo vo forme online faktúry. Online faktúra je interaktívna faktúra, ktorá si môžu zákazníci otvoriť priamo vo svojom prehliadači, ohodnotiť ich nákup alebo Vašu firmu a dokonca uskutočniť platbu – všetko bez toho, aby museli opustiť okno prehliadača.

 

Automatické vstupy nových položiek

Potom, čo si nastavíte pripojenie, tak zakaždým, keď naskladníte nové položky, Váš stav skladu bude aktualizovaný.

 

Automatická tvorba nových klientov

Už sa nemusíte trápiť s manuálnym zadávaním klientov do Vášho zoznamu. Počas prvého nákupu, keď sa zákazník zaregistruje, jeho údaje z profilu sa automaticky doplnia do údajov klienta a Vašej databázy zákazníkov.

 

API moduly

Aby ste prepojili Váš e-shop s API miniFAKTÚRY, vytvorili sme pre Vás sadu modulov, ktoré stačí len nainštalovať. Využiť ich môžete okamžite.

 

Potrebujete pomoc?

Všetky spomenuté e-commerce systémy sa dajú prepojiť s miniFAKTÚROU hladko a bez veľkej námahy. Kompletnú API dokumentáciu, odkazy a iné užitočné informácie ohľadom API a jeho použitia nájdete na tomto odkaze:

Dokumentácia API

V prípade, ak potrebujete pomoc od skúseného programátora, aby Vám pomohol integrovať miniFAKTÚRU do Vášho systému, neváhajte a kontaktujte našu technickú podporu. Veľmi radi Vám pomôžeme.

Predošlý príspevok Ďalší príspevok

Mohlo by sa Vám taktiež páčiť